2015 елның 1-нче июненнән 30-нчы июненә кадәр мәгариф учрежденияләрендә ришвәтчелек юнәлешендәге сораулар буенча гражданнар мөрәҗәгате турында мәгълүмат

2015 елның 6 июле, дүшәмбе
2015 елның 1-нче июненнән 30-нчы июненә кадәрге вакыт аралыгында Татарстан Мәгариф һәм фән министрлыгының Мәгариф өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль департаментына 68* мөрәҗәгать кабул ителде, шул исәптән 6* мөрәҗәгать ришвәтчелек очраклары турында (алар түбәндә таблица формасында күрсәтелгән), мөрәҗәгатьләр әлегә департамент белгечләре тарафыннан карала.
Таблица

*- бер мөрәҗәгать составында Татарстан Республикасы муниципаль районнарына карата 190 факт күрсәтелгән. Департамент белгечләре эшче төркемнәр составында урыннарга чыгып әлеге мөрәҗәгатьләрне тикшерә.
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: