Татарстанда «Татарстан ритмы» төбәк инклюзив форумы узачак

2024 елның 24 апреле, чәршәмбе

2024 елның 20сеннән 22 майга кадәр иң яхшылар «Татарстан ритмы» социаль үзгәрешләр лидерларының төбәк инклюзив форумында катнашачак.

Чара Россия Федерациясе Хөкүмәте, Президент грантлары фонды, Татарстан Республикасы Хөкүмәте, Казан шәһәре администрациясе, «Татарстан Республикасы эшмәкәрлекне яклау фонды», шулай ук «Түбән Новгород өлкәсе үсеше стратегиясе проект офисы»  ярдәмендә узачак.

Форумның федераль координаторы - «Ковчег» инвалидларның Түбән Новгород региональ иҗтимагый оешмасы, форумны оештыруның региональ координаторы булып Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фонды тора.

Гаилә елы кысаларында форумда шулай ук инклюзив гаиләләр һәм  берсе  МХО да  катнашучы булган  гаилә парлары да катнаша ала.

Оештыручылар Татарстан Республикасыннан һәм Россия төбәкләреннән 110 актив катнашучыны көтә!

Гаризаны 2024 елның 10 маена кадәр форумның рәсми сайтында: территорияритм.рф/tatarstan сайтында бирергә кирәк.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: