“Безнең яңа укытучы” грантын алуга конкурс игълан ителде

2019 елның 21 августы, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының «Мәгариф өлкәсендә грантлар турында» 2019 елның 8 августындагы 648 номерлы карары, Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының 2016 елның 27 маендагы «Безнең яңа укытучы”гранты турында» гы 1033/16 номерлы боерыгы нигезендә югары белем бирү мәгариф оешмаларын, педагогик көллиятләрнең иң яхшы чыгарылыш студентларын, яшь аспирантлар һәм фән кандидатларны гомуми белем бирү оешмасына җәлеп итү өчен "Безнең яңа укытучы"гранты турында", Мәгариф һәм фән министрлыгының   14.08.2019 №1132/19 «Безнең яңа укытучы» гранты турында”карары нигезендә  Татарстан Республикасында  «Безнең яңа укытучы» грантына сайлап алу конкурсы игълан ителә. Документлар 2019 елның 2 сентябреннән 5 сентябренә кадәр кабул ителә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: